Niezbędne rozwiązania dla automatyki – serwomechanizmy i silniki DC

Dystrybutor przekładni planetarnych - najnowszą ofertę poznasz na https://ultrarobotics.pl.

Automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych oraz szerokie użycie robotyki w wielu dziedzinach przemysłu, wymusza sięgnięcie po odpowiednie rozwiązania z obszaru układów napędowych i sterowania. Warszawska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując m.in. precyzyjne sterowniki serwo i serwonapędy od najlepszych światowych producentów.

Przekładnie, motoreduktory oraz silniki DC i BLDC od najlepszych producentów

Istniejąca od ponad dekady na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych), przekładni planetarnych i falowych, a także silników elektrycznych DC produkowanych z surowców najwyższej jakości przez najlepszych światowych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty marki Harmonic Drive, dostarczającej precyzyjne kompaktowe serwonapędy szczycące się wyjątkową żywotnością i niezawodnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie są stosowane m.in. w produkcji wyposażenia medycznego, robotów przemysłowych czy frezarek, a ze względu na możliwość ich eksploatacji w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w kriogenice, kosmonautyce oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, słynącej z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które cechują się wysoką przepustowością, szeroką obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, a ich wydajność utrzymuje się na poziomie 99% nawet przy najmniejszych wymiarach. Z kolei jej napędy serwo z linii GOLD bardzo dobrze sprawdzają się w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy znacznej wilgotności (nawet do 90%), ekspozycji na silne wstrząsy mechaniczne i drgania, jak również przy nagłej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza.

Spółka Ultra Robotics ma w ofercie też produkty Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp, Positec i Eisele Antriebstechnik GmbH.

Nasze dane adresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]