Praktyczne tabliczki informacyjne

Szukasz tabliczek informacyjnych? Sprawdź www.poniedzialek.pl/.

Tabliczki informacyjne pełnią niezwykle istotną rolę na ulicach oraz wewnątrz budynków. Dzięki nim przestrzeń jest uporządkowana, rośnie także nasze bezpieczeństwo, chociaż z reguły możemy ich nawet nie dostrzegać. Przekonajmy się więc gdzie można spotkać tabliczki informacyjne oraz jakie pełnią funkcje.

Tabliczki informacyjne – oznaczają zakłady przemysłowe i banki

Najpopularniejsze tabliczki informacyjne to przede wszystkim te, które znaczą budynki – wieżowce, biurowce, przedszkola, biura. Sprawiają, że bezproblemowo dotrzemy na miejsce. Należy jednak zauważyć, że tabliczki informacyjne nie znajdują się wyłącznie na elewacjach budynków, ponieważ bardzo często można je także spotkać w pomieszczeniach. To wielka podgrupa tabliczek, które zazwyczaj poprawiają bezpieczeństwo i mówią o zagrożeniach. Takie tabliczki ułatwiają znalezienie odpowiedniego pokoju lub pracownika w dużych biurowcach – w urzędach w przedsionku wiszą tabliczki z określeniami referatów. Szukasz sekretarza czy wydziału finansowego? Dzięki tabliczkom informacyjnym zrobisz to wyjątkowo szybko. Podobnie istotne są tabliczki informacyjne z nazwiskami urzędników, które znajdujące się przy drzwiach. Pamiętajmy, że istnieje możliwość zmiany informacji na drzwiach, kiedy zmieni się obsada kadrowa.

Tabliczki informacyjne – ochrona zdrowia i życia petentów

Pamiętajmy również o bezpieczeństwie – tabliczki informacyjne są przecież nakazywane przez polskie prawo. Informują gdzie znajdują się drogi bezpieczeństwa, wyodrębniają tzw. palarnie, mówią o zasadach pierwszej pomocy. Za brak tabliczek informacyjnych grozi mandat, są też pracownicy ds. BHP, którzy są wyznaczeni do ich rozmieszczania. Tabliczki informacyjne wytwarzane są z trwałych komponentów (np. aluminium), niektóre rodzaje świecą w ciemności i można je błyskawicznie zamontować.

Nasze dane adresowe:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]