Aranżacja wnętrz – powierz to specjaliście

Potrzebujesz zlecić projektowanie i wykończenia wnętrz Kraków? Kliknij tu.

To, jak prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma niezmierny wpływ na nasze samopoczucie. Wskazane jest zatem zadbać o to, żeby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Aranżacja wnętrz zdaje się być nieskomplikowane, jednak często okazuje się, że aby wykonać ją idealnie, niezbędne są konkretne umiejętności. Stawka jest znaczna – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym będziemy żyć kilka lub nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi dostajemy pomoc specjalisty na wszystkich etapach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz będą ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To ważne, bo optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga ogromnego doświadczenia, które można zdobyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach jednego zlecenia powstają zwykle trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, budowlany i wykonawczy.

Nie tylko aranżacja wnętrz – pozostałe usługi

Usługa architekta wnętrz częstokroć nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. Aby jego pomysły zostały zrealizowane, zazwyczaj nieodzowny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu produktów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów wnętrz, architekt zapewnia także wsparcie przy doborze nieruchomości, w fachowy sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Nasze dane adresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]