Budowa wymarzonego domu – powierz to biuru projektowemu

Zajrzyj na https://joannaklusak.com, żeby zdobyć więcej informacji o ofercie biura projektowego Kraków.

Pracownia architektoniczna oferuje zróżnicowane spektrum usług – spełnia marzenia osób, które pragną zamieszkać w praktycznym i wygodnym domku, ale też adresuje ofertę do instytucji publicznych czy przedsiębiorstw. Architekt może wykonać pełny projekt obiektu, a w następnej kolejności aktywnie doglądać zaawansowanie prac, zaplanować renowację domu albo zaproponować aranżację już egzystujących rezydencji, jak również zaprojektować bieg instalacji wewnątrz posiadłości.

Jak pomoże Ci rzetelne biuro architektoniczne?

Szukasz pomysłowych, nowatorskich projektów budowlanych? Chcesz, żeby Twój dom odróżniał się od wielu budowli w okolicy? A może potrzebujesz przemyślanego konceptu, który sprawi, iż Twój dom będzie nowoczesny, a w tym samym czasie komfortowy? Zgłoś się do naszego biura projektowego! Pośród projektów dostępne są zarówno te inspirowane klasyczną stylistyką, jak i plany zgodne z najświeższymi nurtami w projektowaniu przestrzeni.

Biuro projektowe – co pomogliśmy zrealizować

W portfolio mamy zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków publicznych, jak i domków jednorodzinnych oraz wnętrz mieszkań. Dotychczasowe realizacje obejmują między innymi zakłady opiekuńczo-lecznicze, mieszkania na wynajem, kawiarnie i budynki rekreacyjne. Kompozycja przestrzeni i natura projektu dostosowywany jest do osobistych potrzeb odbiorcy oraz specyfiki danego obiektu. Nasze biuro architektoniczne może również zaplanować funkcjonalne i obszerne szafy wnękowe, które umożliwią najlepsze wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Nasze dane adresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]