Co oferuje polski producent pokryć dachowych?

Producent blachodachówki - kompletną ofertę sprawdzisz na regamet.pl.

Montowane przez dekady standardowe dachówki ceramiczne czy betonowe ponownie wypierane są z rynku przez pokrycia dachowe z blachy. Wiele atutów tych ostatnich przyczyniło się do tego, że są one rekomendowanym rozwiązaniem nie tylko dla finalnego odbiorcy, ale również dla deweloperów.

Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Blachodachówki zdobywają rynek budowlany z kilku względów. Przede wszystkim ważą dużo mniej niż dachówki ceramiczne, co mniej obciąża strukturę dachu, a przy tym też ułatwia transport i wyładunek tych modułów. Konstrukcja profilu pokryć dachowych z blachy sprawia, że ich założenie jest nie tylko proste, ale i mniej czasochłonne w porównaniu do założenia dachówek ceramicznych, które są zdecydowanie mniejsze, przez co ich precyzyjne rozstawienie zabiera z reguły o wiele więcej godzin. Następną ważnym atutem pokryć dachowych z blachy jest swoboda dopasowania ich do generalnie dowolnej, również dość wymyślnej, struktury dachu, bowiem blachodachówkę da się bez trudu dociąć na wymiar. Ten typ pokryć dachowych sprawdza się rewelacyjnie zarówno we współczesnym budownictwie, jak i wspaniale pasuje do starszych obiektów, głównie dlatego, iż bardzo przypomina wyglądem dachówki ceramiczne. Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy wyróżnia również większa szczelność. Dodatkowo łatwo je czyścić. Właściwie wystarczy do tego dość miękka szczoteczka i spłukanie wodą, natomiast w przypadku silnych zabrudzeń jakiś preparat do mycia pokryć powlekanych.

Regamet – duży wybór blachodachówek oraz pokryć dachowych

Aby nabyć nowoczesne blachodachówki dobrej klasy nie musisz szukać daleko. Na naszym rynku od 3 dekad działa przedsiębiorstwo Regamet, w ofercie którego znajduje się ogromny wybór blachodachówek, paneli dachowych oraz blach trapezowych. Wyroby te można kupić w stacjonarnych punktach handlowych tej firmy, funkcjonujących na terenie czterech województw południowo-wschodniej Polski: małopolskiego, lubelskiego, świętokrzyskiego oraz podkarpackiego. Chlubą firmy REGAMET są produkty z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), charakteryzujące się wysoką odpornością na powstawanie rys, uszkodzenia mechaniczne, a także korozję. Firma Regamet stawia na wszechstronną obsługę klienta, dlatego nie licząc własnych produktów dostarcza również akcesoria dachowe (m.in. okna dachowe czy systemy rynnowe), a także dachówki betonowe i ceramiczne innych uznanych marek.

Nasze dane adresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08