Rodzaje kontenerów budowlanych

Zamów kontener na gruz.

Kontenery na gruz mają bardzo ważną funkcję podczas wykonywania robót remontowo-budowlanych – pozwalają na legalne usunięcie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych pracach. Jakie typy kontenerów stalowych są dostępne na rynku? U kogo można je zamówić?

Kontenery na odpady – postaw na najwyższą jakość

w naszym kraju wytwórstwem wytrzymałych i pojemnych kontenerów budowlanych zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Z tego typu pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty parające się wypożyczaniem kontenerów stalowych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które oprócz resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz ceglany i betonowy oraz wszelkiego typu pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku jest wiele rodzajów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery z pokrywą, otwarte oraz wiele innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najpopularniejsze są modele samowyładowcze, rolkowe, a także hakowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie na budowie lub w zakładzie produkcyjnym. W zależności od potrzeb można wyposażyć się w kontener bądź otwarty. Na placach budowy częstokroć wykorzystywane są również kontenery do przewozu materiałów sypkich – głównie są to modele samowyładowcze, gdyż można je prędko opróżnić.

Nasze dane adresowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]