Polski psycholog w UK – nie szukaj daleko

Potrzebujesz pomocy psychologa UK? Skieruj się tutaj.

Po wejściu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych obywateli, Polacy chętnie zdecydowali się na wyjazd na Wyspy. Dzisiaj z uwagi na Brexit zjawisko emigracyjne praktycznie zanikło, jednak ciągle nie brak ludzi skłonnych do pracy czy rozpoczęcia studiów właśnie w Wielkiej Brytanii. Nierzadko jednak emigracja do Wielkiej Brytanii może stwarzać ogrom problemów, z którymi ciężko jest się uporać bez dodatkowego wsparcia specjalisty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – kiedy powinno się się do niego udać?

Przebywanie na emigracji i związana z tym rozłąka z rodziną, jak również praca w obcym państwa, rodzą bardzo dużo komplikacji, którym naprawdę ciężko jest sprostać. Rozstanie z rodziną często powoduje bardzo dużą sytuację stresową. Ponadto nieraz pojawiają się również trudności ze znalezieniem etatu czy integracją z nowymi współpracownikami. Brak opanowania języka, który do tej pory jest dość często spotykany, sprawia, że w krótkim czasie dochodzi do odcięcia się od kolegów z pracy. A od tego już tylko mały krok do uniemożliwiających normalne funkcjonowanie zaburzeń nastroju czy nasilenia zachowań agresywnych. Zachowania tego rodzaju niezwykle ciężko jest poskromić bez pomocy psychologa. W związku z tym nie należy bać się korzystania ze wsparcia specjalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najlepszym rozwiązaniem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak przebiega taka wizyta?

Każda rozmowa ze specjalistą ma miejsce w komfortowej atmosferze oraz dyskretnej. Nie trzeba bać się, że informacje , które zostały przekazane podczas wizyty będą przekazane komuś innemu. Na psychologu ciąży bowiem obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej ma prawo jedynie sąd. Przed psychologiem nie należy skrywać swoich problemów oraz słabości – jego zadaniem jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Psycholog uczy, jak radzić sobie ze stresującymi zdarzeniami, a także pokazuje po czym rozpoznawać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Wizyta prowadzona jest w języku polskim, co sprawia, że przebiega sprawniej i swobodnie. Osoba, która zgłasza się z problemem nie powinna się wszak zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana i czy sama prawidłowo zrozumie to, co radzi jej specjalista.

Nasze dane adresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339