Jak dotrzeć do klientów online? O pozycjonowaniu dla firm z Krakowa

Potrzebujesz sprawdzić, komu zlecić pozycjonowanie Krakow? Nie zwlekaj! Koniecznie skieruj się na seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/.

Powszechność internetu oraz prostota wykorzystania go do znalezienia potrzebnych produktów i usług spowodowała, że każde przedsiębiorstwo chce teraz zaistnieć w sieci. Rzecz jasna, samo uruchomienie strony firmowej nie zagwarantuje, iż klienci do nas trafią – istotna jest wszak widoczność na wysokich miejscach w wynikach wyszukiwania. Mnóstwo mniejszych firm, które funkcjonują wyłącznie na niewielkim obszarze czy też wręcz w jednym mieście, przykładowo w Krakowie albo w Bydgoszczy, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne – bądź widoczny w swojej miejscowości

Użytkownicy internetu poszukując w wyszukiwarkach ofert usług lub sklepów korzystają najczęściej z fraz lokalnych, innymi słowy obejmujących nazwę konkretnego miasta, przykładowo “wizażystka kraków”, “sklep z oponami kraków” czy “piekarnia kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla małych firm na pokazanie swoich usług ewentualnym odbiorcom, mieszkającym na konkretnym obszarze. Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorstw lokalnych nie odbiega daleko od typowego pozycjonowania. Odróżnia się tak naprawdę tym, że strategia SEO ukierunkowana jest na podwyższenie widoczności głównie fraz lokalnych, na przykład poprzez założenie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma, stworzenie zoptymalizowanego pod te frazy treści oraz pozyskiwanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami pozwalające wyszukiwarkom powiązać firmę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się tworzeniem stron www oraz optymalizacja, pozycjonowaniem od ponad 10 lat. W trakcie tego okresu do głębi rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu miejscowym podmiotom zwiększyć widoczność ich stron www i tym samym pozyskać nowych odbiorców. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie link building, optymalizację techniczną strony, a także rozwinięcie contentu. Nad realizacją planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem działań czuwa osobisty Account Manager, a klient może przeglądać na bieżąco rezultaty pozycjonowania za pomocą autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Nasze dane adresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]