Opieka techniczna WordPress – powierz ją specjaliście

WP security. Zdobądź więcej informacji.

WordPress, który powstał głównie jako platforma blogowa, błyskawicznie stał się jednym z najczęściej wykorzystywanych CMS-ów. Dzięki temu, że bez przeszkód można opanować podstawy jego obsługi, a zarazem jest szybki, używa się go obecnie do projektowania wymyślnych stron firmowych i sklepów internetowych. Jednak ten system zarządzania treścią bywa źródłem nieprzyjemnych sytuacji, dlatego istotną i potrzebną usługą jest opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Opieka nad stroną WordPress – nie lekceważ regularnej instalacji kolejnych wersji CMS-a

Utrzymanie strony www na obowiązującej wersji WordPressa jest bez wątpienia kluczowym warunkiem jej bezpieczeństwa. Raz za razem jednakże przedsiębiorstwa po zaprojektowaniu strony lekceważą cykliczne wdrażanie kolejnych edycji CMS-a bądź aktualizacji stosowanych dodatków, przez co narażają stronę na cyberataki czy zainfekowanie przez wirusymalware. Ponadto, pomimo że WordPress jest niezmiernie prostym systemem zarządzania treścią, jego aktualizowanie może wiązać się z nieoczekiwanymi problemami z prawidłowym funkcjonowaniem sklepu czy strony. Tym samym wymagane jest, żeby działanie to realizował zawsze ktoś biegły w WordPressie, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie oddziału informatycznego, warto zlecić opiekę nad stroną www zewnętrznemu specjaliście.

Do kogo kierowana jest pomoc z zakresu aktualizowania WordPressa?

Oferta opieki technicznej nad stroną internetową to usługa adresowana zwłaszcza do odbiorców biznesowych, zarówno niewielkich jak i większych podmiotów, którym zależy na skutecznym i trwałym funkcjonowaniu ich strony firmowej, a także ochronie jej baz danych i zasobów. Oferta ta pomocna jest także blogerom oraz freelancerom posiadającym prywatne strony www. W bazowym oferowanym pakiecie zawarta pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych, usuwanie skutków zawirusowania oraz wykonanie aktualizacji CMS-a. W ofercie wyższych pakietów dostępne są również przeróżnego rodzaju monitoringi (np. zmian wtyczek, logowań użytkowników oraz zmian zawartości).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]