Sklep WooCommerce – jakie są zalety tej wtyczki do WordPressa?

Skieruj się tutaj, jeżeli interesuje Cię korzystna oferta tworzenia sklepu WooCommerce.

Prowadzisz firmę i zamierzasz rozszerzyć jej działania o sklep internetowy? Jeżeli masz już stronę firmową na WordPressie, ale także jeśli nie dysponujesz w ogóle stroną internetową i startujesz od podstaw, sklep na wtyczce WooCommerce jest świetnym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – opracowanie analizy danych sprzedaży i prosta personalizacja

Ze względu na to, jak wielkim powodzeniem mogą pochwalić się strony projektowane z wykorzystaniem WordPressa, nie trudno dojść do wniosku, iż w mgnieniu oka pojawiła się wtyczka umożliwiająca na uruchomienie sklepu internetowego na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem taka nazwę nadano owej wtyczce, posiada dużo zalet. Podobnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się bez trudności spersonalizować z używając płatne lub bezpłatne motywy, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce jest także przyjazny do optymalizacji pod kątem popularnych wyszukiwarek, co powoduje, że jest większa szansa na pozyskanie przyzwoitych pozycji w SERP-ach, a w konsekwencji szybciej dotrzeć do obszerniejszego kręgu odbiorców. Na skutek wdrożenia dedykowanych wtyczek poszerza się także elastyczność sklepu. Bez trudności można w nim założyć bramki płatności i zaoferować klientom wniesienie opłaty za zamówienie np. przez Transferuj.pl albo PayU.pl. WooCommerce umożliwia też analizę wyników sprzedaży (generowanie rozmaitego rodzaju statystyk) oraz podpięcie z systemami firm kurierskich.

Tworzenie sklepów WooCommerce zleć profesjonaliście

Tworzenie sklepu WooCommerce polecamy powierzyć profesjonalistom, którzy nie tylko dopasują wybrany szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale również zadbają o jego ochronę przed atakami hakerskimi, właściwą semantykę kodu sklepu i instalację wyłącznie potrzebnych, przetestowanych wtyczek. W ramach sklepu WooCommerce spece stworzą też blog, na którym w prosty sposób można przekazywać klientom informacje o nowościach oraz akcjach promocyjnych albo publikować recenzje i poradniki dotyczące sprzedawanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]