Biżuteria z koralem

Zamów biżuterię z koralem na www.bizutik.pl.

Biżuteria z koralem to nie tylko elegancja. Kamień korala posiada również właściwości ochronne. Nazwa koral pochodzi od słowa “gord” oznaczającego amulet. Koral, nazywany drzewem oceanów, uznawany jest za znak siły i bogactwa. Wiele osób wierzy, iż kamień korala chroni przed negatywną energią i działa hamująco na pobudzony organizm. W mitologii, koral poświęcano bogini Wenus, chcąc pobudzać uczucie miłości. Dzieci z kolei, miały być strzeżone przed złymi mocami i truciznami.

Biżuteria z koralem – elegancki dodatek

Zwykło się mawiać, że uśmiech to najpiękniejsza biżuteria kobiety. Trudno się z tym nie zgodzić. Jednak indywidualnie dopasowana biżuteria jest eleganckim uzupełnieniem stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony skromnym dodatkiem, z drugiej zaś ekskluzywną ozdobą, pasuje zarówno do codziennego stroju, jak i na specjalne okazje. Koral często występuje w kolorach czarnych, czerwonych i różowych. Rzadko kiedy ma ubarwienie niebieskie.

Właściwości lecznicze biżuterii z koralem

Korzystnego działania biżuterii z koralem dopatruje się również w sferze medycznej. Koral oddziałuje na układ krwionośny, rozgrzewając i ożywiając organizm. Jego barwa blednie, kiedy organizm jest niedożywiony i cierpi na niedokrwistość. Biżuteria z koralem zalecana jest przede wszystkim osobom dojrzałym. Pomaga uregulować cykl menstruacyjny i korzystnie wpływa na poprawę płodności. Osoby zestresowane i szybko wpadające w gniew, mogą liczyć na jego działanie hamujące. Wierzy się, iż osoba nosząca biżuterię z koralem, może liczyć na stabilne życie , wolne od leków.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]