Długie kolczyki – pałeczki, listki i w formie łańcuszków

Chcesz zamówić kolczyki długie? Odwiedź tę stronę.

Gustowna biżuteria doskonale akcentuje prawdziwy urok wszystkich kobiet i sprawdza się w najrozmaitszych sytuacjach – można ją nosić na wielkie bale, romantyczne rendez vous we dwoje bądź do pracy. Jak dobrać długie kolczyki do rodzaju urody?

Kolczyki długie – cienkie łańcuszki, pałeczki oraz listki

Długie kolczyki pasują do najrozmaitszych typów urody – mogą je nosić kobiety o kolistej twarzy, jak i te z silnie zaakcentowanymi kośćmi policzkowymi. Wszystko zależy od rezultatu, jaki chcemy ostatecznie uzyskać. Kolczyki długie na co najmniej 2 cm cudownie wysmuklają szyję oraz wyszczuplają twarz, a specjalne ku temu właściwości posiadają modele kolczyków o podłużnym i cienkim kształcie, na przykład w formie liści lub rurek. Modne są też wiszące kolczyki w formie lekkich łańcuszków, które są subtelnym akcentem, który nie dominuje stylizacji, a przy tym cudownie prezentują się na uszach. Dzięki odpowiedniej biżuterii cała sylwetka sprawia wrażenie lżejszej i staje się wizualnie wyszczuplona. Długie kolczyki mogą także mieć kształt kół – takie wzory nie wysmuklają szyi, ani nie podkreślają konturów twarzy, sprawdzą się zatem w przypadku kobiet, którym zależy na uzyskaniu subtelnego wydźwięku stylizacji.

Na jakie okazje wypada nosić długie kolczyki?

Kolczyki długie pasują tak na co dzień i od święta. Będą idealnym dodatkiem do szykownej sukienki, włożonej np. na Sylwestra, bal maturalny bądź uroczystości weselne. Piękne kolczyki srebrne z lazurowymi cyrkoniami zaakcentują błękitną barwę oczu, a pozłacane pałki będą doskonale współgrać z innymi elementami biżuterii. Każdego dnia można z kolei zakładać długie kolczyki w postaci listków – są niezobowiązujące i znakomicie uwypuklają styl casual. Na romantycznym spotkaniu najlepiej sprawdzą się natomiast wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których zapierający dech blask z pewnością urzeknie partnera. Dobrym pomysłem na biżuterię na spotkanie biznesowe są długie srebrne kolczyki ze szlachetnymi perełkami – to znak ponadczasowej elegancji.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]