Kolczyki z cyrkoniami

Dowiedz się, gdzie zamówić kolczyki z cyrkoniami.

Każda kobieta chce wyglądać zjawiskowo. Dobór odpowiednich dodatków może być połową sukcesu. Dobrym przykładem są kolczyki z cyrkoniami, które nadają elegancji, a w dodatku pasują do zarówno do kreacji wieczorowej, jak i sukienki koktajlowej. Wielość ich wzorów sprawia, że zyskały na popularności. Jeśli nie stać nas na biżuterię z diamentów możemy wybrać w kolczyki z cyrkoniami. W sprzedaży dostępne są różnokolorowe kryształy. Dopasowane w właściwy sposób kolczyki z cyrkoniami podkreślają piękną karnację.

Rodzaje kolczyków z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami są ostatnimi czasy bardzo popularne. Typ zapięcia jest oprócz kształtu oraz koloru wyróżnikiem różnych ich modeli. Na podstawie tego kryterium można wyróżnić takie oto kolczyki z cyrkoniami:

  • bigiel – jest to jedno najczęściej spotykanych zapięć w postaci odpowiednio wygiętego drutu, który przekłada się przez ucho. Na drugim końcu bigla znajduje się oczko, za pomocą którego można przyczepić część ozdobną kolczyka z cyrkoniami.
  • zapięcie angielskie – jest najwygodniejszym typem zapięcia, przy relatywnie małej widoczności. Bardzo ważnym elementem konstrukcyjnym tych kolczyków z cyrkoniami jest takie ułożenie sztyftu, by ukryty nie przeszkadzał np. podczas snu.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]