sklep jubilerski kraków, jubiler kraków

Sklep jubilerski – dlaczego warto tam kupować biżuterię?

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu i ożywieniem rynku, zmodyfikowaliśmy również nasze przyzwyczajenia odnośnie dokonywania zakupów. Teraz bardzo chętnie wykorzystujemy opcję zamawiania w sieci. I chociaż w internecie można znaleźć praktycznie wszystko, wciąż wiele rzeczy warto kupować w sklepach stacjonarnych. Jeden z nich stanowi biżuteria.

Czy warto kupować biżuterię w sklepie jubilerskim?

Kupno platynowego naszyjnika, broszki lub pierścionka łączy się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. Dlatego, aby mieć pewność, że biżuteria zaspokoi wszelkie nasze oczekiwania, powinniśmy przyjrzeć się jej bezpośrednio w sklepie jubilerskim. Jest wiele przesłanek, które przemawiają za takim postępowaniem. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, przede wszystkim gdy chcemy kupić pierścionek bądź obrączki, możemy nałożyć biżuterię i sprawdzić jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na naszym palcu. Jeżeli z kolei zauważymy wzór pierścionka trafiający w nasz gust, ale będzie on za luźny lub zbyt ciasny, złotnik na naszą prośbę dostosuje go do odpowiedniego wymiaru lub sporządzi nowy. Kolejną zaletą zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania fachowej pomocy złotnika. Pomoże on nam dobrać właściwy kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą karnacja, pokaże aktualne trendy we wzornictwie, a klientom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co najczęściej daje się z okazji imienin, chrztu czy ślubu.

Dodatkowe usługi jakie świadczy złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich dzieł, ale również świadczą pomocnicze usługi. Renowacja popsutej biżuterii jest najważniejszą z nich. Jeśli wypadł nam kamień z kolczyka albo rozerwał się wisiorek, jubiler błyskawicznie i po mistrzowsku zreperuje go w swojej pracowni. Jeśli dostaniemy w spadku biżuterię po kimś, kto posiadał większy obwód palca, złotnik poprawi obwód takiej bransoletki. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje także na zawieszce lub pierścionku datę, podziękowania, gratulacje albo inny ważny dla nas cytat. Natomiast jeżeli chcemy obdarować kogoś niepowtarzalnym upominkiem, ewentualnie mamy swój pomysł na zawieszkę lub sygnet, możemy zlecić jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeśli w mieszkaniu posiadamy niepotrzebną lub zniszczoną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym działa skup metali szlachetnych.

Nasze dane adresowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]