biżuteria z cyrkoniami, kolczyki z cyrkoniami, cyrkonie

Srebrne kolczyki z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami to piękny podarunek dla wytwornej pani. Tego rodzaju świecidełka idealnie harmonizują się z pierścionkami wyprodukowanymi ze srebra. Przyjrzyjmy się zatem, w jaki sposób selekcjonować biżuterię z cyrkoniami.

Brak Ci pomysłu na prezent – kup kolczyki z cyrkoniami

Cyrkonie to syntetyczne kamienie szlachetne, mające wspaniałe cechy estetyczne. Migoczą w słońcu kryształowym lśnieniem, są profesjonalnie polerowane oraz bezbarwne. Mogą znakomicie imitować szlachetne diamenty, sprawdzają się zatem jako detal zdobniczy. Na rynku dostaniemy też wielobarwne rodzaje cyrkonii – poprzez zastosowanie różnych domieszek można otrzymać następujące kolory: niebieski, czerwony, zielony, orzechowy. Najczęściej produkuje się kolczyki z cyrkoniami, ponieważ pasują na każdą okazję – jako prezent z okazji rocznicy ślubu lub świąt Bożego Narodzenia.

Srebrne dodatki i kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie często stosuje się cyrkonie, zwłaszcza razem ze srebrem. Te piękne kamienie są mocne i niewrażliwe na czynniki mechaniczne, co sprawia, że znakomicie pasują do srebrnych pierścionków, bransoletek, a także zawieszek. Gdzie możemy zaopatrzyć się w dodatki z cyrkoniami? Szeroki wybór zapewniają sklepy on-line, gdzie możemy zamówić niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i pierścionki w rozmaitych odmianach i atrakcyjnych cenach. Wystarczy kilka kliknięć i możemy mieć wymarzoną i stylową biżuterię. Klientki często kupują klasyczne kolczyki, ale także te różnorodnie dekorowane.