Stylowe srebrne kolczyki

Znajdź srebrne kolczyki na http://bit.ly/2wVWXCz.

Srebrne kolczyki to niewątpliwie jedne z najczęściej wybieranych przez kobiety dodatków. Pasują na każdą okoliczność – wyjątkowo huczną i mniej oficjalną. Zobaczmy w czym leży sekret, że są tak popularne oraz w jakich sklepach można je kupić.

Srebrne kolczyki – najmodniejsze wzory

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozlicznych formach. Najczęściej kupowane są lekkie sztyfty, które pasują na co dzień i od święta, są skromne, jak również wytworne. Równie często kupowane są długie dodatki, które cudownie wydłużają szyję. Są okraszone drogocennymi kryształkami albo zupełnie gładkie. Akcesoria wykonane ze srebra nie podrażniają skóry, co nierzadko ma miejsce w przypadku dodatków z plastiku. Wybierając kolczyki sprawdźmy cechy probiercze oraz technologię ich wykonania – najbardziej niebanalne uzyskano techniką matowienia.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze wypielęgnowane

Srebrne kolczyki należy umiejętnie czyścić i systematycznie usuwać śniedź, żeby zawsze wyglądały nienagannie. Powinno się przecierać je regularnie miękką ściereczką wykonaną z miłego w dotyku tworzywa, stosować specjalistyczne produkty zapobiegające pojawianiu się śniedzi, a przeznaczone na wyjątkowe okazje kolczyki przechowywać w przeznaczonych do tego woreczkach. Nie wykorzystujmy natomiast przestarzałych sposobów czyszczenia, takich jak szczoteczka do zębów czy soda oczyszczona. Tego typu środki niezwykle niszczą elastyczną fakturę srebra.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Największy wybór biżuterii znajdziemy na pewno w e-sklepach, które proponują błyskawiczny dowóz do domu i przeróżne wyprzedaże. Poza tym zakupy w internecie to nieprawdopodobny komfort, który z całą pewnością docenią w szczególności zapracowane kobiety.