Masz mało klientów? Zainwestuj w wirtualny spacer 3D po firmie

Tutaj otrzymasz rzetelną pomoc specjalisty w zakresie przygotowania wirtualnego spaceru w klinikach stomatologicznych.

Wirtualne spacery, które pojawiły się razem z usługą Google Street View, zyskują coraz bardziej na popularności, co powoduje, że znajdują zastosowanie w promocji firm. Pozwalają w prosty sposób pokazać siedzibę przedsiębiorstwa lub nieruchomość istotną dla naszego biznesu. Jest to atrakcyjna prezentacja, którą opłaca się dodać w wizytówce Google Moja Firma. Mnóstwo osób nie do końca jednakże wie, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje oraz co zyskamy umieszczając go w wizytówce firmy.

Wirtualny spacer Google Maps – zadbaj o atrakcyjność swojego biznesu na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą zdjęcia tworzące realistyczne odwzorowanie danego wnętrza. Możemy w nim zaglądać w różne części pomieszczeń i przeskakiwać do następnych lokalizacji nieruchomości, w której zdalnie przebywamy. A więc wirtualny spacer to po prostu możliwość odwiedzenia wnętrza budynku i swobodnego przemieszczania w jego granicach. Wirtualne spacery dodaje się m.in. obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki zostanie udostępniony internautom przeglądającym Google Maps w poszukiwaniu usług w naszej lokalizacji. Wirtualny spacer w wizytówce Google Moja Firma ma formę fotografii, a po kliknięciu na ten element zostajemy przekierowani do dedykowanej strony, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danym budynku. Spacer jest przesyłany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego utrzymanie czy dodatkowe opłaty. Możemy go natomiast prezentować klientom na stronie www naszej firmy.

Dlaczego opłaca się aktywować wirtualny spacer w Mapach Google??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto dodać do wizytówki z kilku względów. Najistotniejszy z nich to stworzenie profesjonalnego wizerunku firmy oraz jak najlepsze zaprezentowanie się przed klientami. To spowoduje, że dużo chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli w wizytówce Google Moja Firma i na naszej stronie www będziemy posiadali wirtualny spacer i zdjęcia najwyższej jakości, przeglądarka Google sama oceni nas wyżej i będzie promować nas bardziej od konkurencyjnych firm nie posiadających spacery 360 stopni. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też bardzo proste technicznie. Na rynku funkcjonuje wielu profesjonalnych fotografów, którzy dość szybko i – co równie istotne – w rozsądnej cenie sporządzą taki spacer i wgrają go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Na pewno będzie to sektor hotelarski, w której nierzadko chcemy pochwalić się najlepszymi lokalami do wynajęcia. Możemy też zaprezentować w ten sposób swoje biuro czy punkt, gdzie obsługujemy klientów, jak salon piękności czy lokal gastronomiczny. Z wirtualnego spaceru możemy wykorzystać także wtedy, kiedy szukamy nowych pracowników, aby przekonać ich do aplikowania do naszej firmy.

Nasze dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]