Zdjęcia sferyczne dla Twojej firmy powierz fotografowi Google

Skontaktuj się z fotografem Google.

Wirtualne spacery po firmach stają się popularne, a mnóstwo podmiotów coraz częściej zleca wykonanie takiej usługi, a następnie dodanie spaceru w wizytówce Google. Opcja wirtualnego zwiedzenia firmy przyciągnie wielu nowych klientów i pozwoli zwiększyć obroty naszego biznesu. Aby jednak wirtualny spacer był wysokojakościowy, powinno się zatrudnić rekomendowanego fotografa Google do jego przygotowania.

Rekomendowany fotograf Google – jakie wymogi musi spełnić?

Rekomendowany fotograf Google to osoba, która jest zalecana przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszej firmie, a także wykonania materiałów zdjęciowych, które zostaną dodane w wizytówce Google. Nie jest to fotograf zatrudniony w Google czy związany z marką, ale taki, który spełnia standardy jakościowe Google i tym samym cechuje się profesjonalizmem. Żeby uzyskać certyfikat, rekomendowany fotograf Google jest obowiązany opublikować przynajmniej 50 zdjęć sferycznych wysokiej jakości (zgodnie z wymogami Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą zostać zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Czemu należy wybrać rekomendowanego fotografa Google?

Głównym powodem, dla którego warto postawić na rekomendowanego fotografa Google, jest jego poświadczony profesjonalizm. Fotograf, który sprostał wymogom Google pod względem jakości fotografii, na pewno zdoła wykonać jakościowe panoramy 360 czy wirtualne spacery Google Street View. W ten sposób nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudolny czy niepoprawnie zrealizowany. Rekomendowany fotograf Google zna także reguły wykonywania takich fotografii i samo zamówienie wypełni sumiennie. Fotograf zalecany przez Google wspiera również firmy, które korzystają z jego oferty i może to być początek owocnej oraz długotrwałej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google świadczy też często dodatkowe usługi. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu zdjęć oraz wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne fotografie wysokiej jakości pochodzące z procesu sporządzania spaceru wirtualnego, wskazać nam których ujęć warto użyć, przygotować materiały na pozostałe serwisy takie jak YouTube bądź Facebook, wesprzeć nas podczas tworzenia i konfiguracji wizytówki w Google, a także pomóc w jej weryfikacji – co jest dużym atutem.

Gdzie znaleźć fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy odnaleźć w internecie, między innymi wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się specjalny spis, w którym po określeniu miasta uzyskamy dane polecanych fotografów z danego regionu. Rekomendowany fotograf Google może dodatkowo reklamować się specjalnym logo, które sygnalizuje, że posiada on odpowiednie kwalifikacje i jest specjalistą w zakresie wykonywania wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Nasze dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]