Kurs digital painting – opanuj obsługę programów oraz podstawy malarstwa

Skieruj się tu, jeżeli interesuje Cię aktualna oferta kursu digital paintingu.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która obecnie zyskuje coraz większą popularność i jest szeroko używana między innymi w grach komputerowych, reklamie i filmie. Chcesz rozwinąć się zawodowo albo hobbystycznie? Sprawdź ofertę kursu digital painting i poznaj techniki rysunku cyfrowegopomogą Ci obrabiać grafikę w programach graficznych, jak również tworzyć fantastyczne postaci i rozwijać koncept wymyślonych światów. Lekcje obejmują także kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – program

Kurs digital painting to niewielkie grupy, maksymalnie 8-osobowe, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć, które trwają po trzy godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz na tydzień, a w ich trakcie uczestnicy poznają funkcje programów do grafiki, podstawy proporcji i anatomii człowieka oraz malarstwa, dowiadują się, jak korzystać z warstw i masek, odwzorować światło oraz tworzą koncept postaci. Nauka technik jak np. matte painting i photobashing pozwalają na uzyskanie spektakularnych efektów. Kompetentni instruktorzy z ciekawym portfolio własnych prac w każdej chwili służą fachową radą, prowadzą korekty i pomagają uczniom tworzyć wspaniałe rysunki cyfrowe.

Dla kogo przeznaczony jest kurs digital painting?

Na kurs digital paintingu przyjmowane są osoby, które ukończyły 15 lat. Jest przeznaczony zarówno dla pasjonatów, pragnących rozwijać posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i dla kandydatów na artystyczne kierunki studiów (digital design, grafika) oraz osób chcących pracować w branżach związanych z animacją, reklamą, grami komputerowymi i filmem.

Nasze dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]