Kurs modelowania w Blenderze 3D – nie tylko dla profesjonalistów

Szukasz więcej wiadomości dotyczących modelowania 3D? Zajrzyj na domin-krakow.pl/kurs-3d-blender/

Świat rysunku nieprzerwanie ewoluuje i coraz częściej artyści porzucają tradycyjne techniki na rzecz tworzenia swoich dzieł tylko w tzw. digitalu. Dostępne oprogramowanie graficzne daje twórcom nie tylko wolność sporządzania grafik 2D, ale też odwzorowania obiektów 3D. Rozpoczęcie nauki modelowania 3D nie wiąże się już ogromnymi kosztami – można przecież ściągnąć program Blender, który daje wiele możliwości tworzenia animacji i trójwymiarowych obrazów, a który przy tym jest całkowicie bezpłatny.

Kursy Blender 3D polecamy w niewielkich zespołach

Obsługę dowolnego programu można przyswoić sobie na własną rękę, niemniej jednak proces ten trwa wtedy dłużej i często jest dość irytujący. Z tego też powodu zapisanie się na kurs modelowania 3D będzie niezwykle pomocne osobom, które dopiero poznają Blender. Oswajanie się z poszczególnymi funkcjami oraz narzędziami czy nanoszenie różnorodnych tekstur i efektów świetlnych na modelowany przedmiot przebiegnie szybciej, jeśli będzie prowadzone pod okiem wykwalifikowanego pedagoga. Instruktor na bieżąco prowadzi korektę modeli wykonywanych przez kursanta doradzając, które detale należy dopracowac i podpowiadając ku temu stosowne rozwiązania. Jak w wypadku każdego kursu dobrze jest, by był on prowadzony w małych zespołach, co pozwoli nauczycielowi na poświęcenie każdemu uczestnikowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność pożądana w świecie gier wideo i filmu

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest dziś zdolnością pożądaną i cenioną w szczególności w świecie gier komputerowych, projektowania i filmu. Opanowanie programu Blender 3D rozszerza tym samym pole manewru na rynku pracy. W czasie kursu tworzy się wstępne profesjonalne dzieła, które potem można bez obaw zamieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to natomiast, iż kursy modelowania 3D kierowane są wyłącznie do osób, które pragną pracować zawodowo np. w animacji i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Wielu uczestników takich warsztatów to po prostu artyści oraz hobbyści, którzy chcą rozwinąć swoje obecne umiejętności lub spróbować nowych form wyrażania siebie.

Nasze dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]