Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania przelewów z modułem windykacji

Więcej na temat automatycznego księgowania na https://tinyurl.com/y97kjgk9.

Biznesmeni bezustannie szukają rozwiązań, które pomogą im w prosty sposób obniżyć wydatki na działalność, a jednocześnie ograniczyć czas zarezerwowany na wykonywanie części procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie przelewów, ale też automatyzuje windykację zaległych należności.

Automatyczne księgowanie faktur – jak to działa?

Automatyczne księgowanie faktur w aplikacji Flobo możliwe jest na skutek zintegrowania tego narzędzia z oprogramowaniem fakturowym i rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera informacje o wystawionych fakturach, a potem obserwuje czy przyszły wpłaty od kontrahentów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji identyfikację poszczególnych płatników, bowiem każdy z nich ma nadany indywidualny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należność. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z mozolnego obowiązku manualnego księgowania wpłat, co pozwala mu skupić się na realizowaniu innych kluczowych dla sukcesu firmy działań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi potrzeby nie tylko większych firm, ale również i tych małych, które w miesiącu wystawiają mniej więcej stu faktur. Flobo ma jeszcze jedną praktyczną funkcję, niesłychanie wartościową dla tych przedsiębiorców, którzy regularnie napotykają problemy z migającymi się od zapłaty kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

W jakich przypadkach przyda się Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania faktur

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to przydatna usługa dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo proponuje kilka rodzajów automatyzacji procesów obsługi należności, pośród których odnajdziesz tę, która perfekcyjnie spełni Twoje wymagania. Ten robot bez problemu obsługuje należności abonamentowe, w związku z tym świetnie zda egzamin w szkołach prywatnych lub językowych, czy tam, gdzie wpłaca się czesne. Flobo przyda się też hotelom, pensjonatom, a nawet biurom podróży – aplikacja zaksięguje przelewy od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i realizowane w określonych transzach. A co z firmami oferującymi rozmaite usługi? Gdy pomiot za wykonanie usługi wymaga wstępnej opłaty, Flobo będzie nadzorować przelewy do klientów i przekazywać do realizacji tylko opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]