Wyprawy w góry – trekkingi w egzotycznych zakątkach świata

Potrzebujesz szczegółowych informacji o górskich wyprawach? Znakomicie trafiłeś! Zajrzyj na https://www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Lubisz sporty ekstremalne i zastrzyk adrenaliny? Jeśli jesteś czynnym turystą doceniającym rzetelnie przygotowane i bezpieczne eskapady pod opieką profesjonalnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne poziomy trudności

Exploruj.pl planuje wyprawy, których celem są pasma górskie nieomal wszystkich kontynentów. Propozycja adresowana jest do sympatyków turystyki górskiej, zarówno zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które lubią czynny wypoczynek i mogą się pochwalić minimalnym doświadczeniem w tego typu wyprawach. By partycypować w wyprawie niezbędny jest zadowalający stan zdrowia, a także świetna sprawność fizyczna. Organizowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na trzy warianty o odmiennym stopniu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające oraz o poziomie umiarkowanym. Ostatni rodzaj to trekking dla podróżnych sprawnych fizycznie, które mają już doświadczenie w eskapadach na szczyty gór wyższych niż 4 km nad poziomem morza. Najwyższym poziomem trudności charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, w których biorą udział jednostki o ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej i szerokich umiejętnościach.

Czemu powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują silne doznania. Umożliwiają przy tym realizację pragnień oraz sprawdzenie się w niecodziennych sytuacjach. Firma angażuje zawodowych liderów oraz przewodników, którzy nie tylko znają charakter górskiego krajobrazu, ale też entuzjastycznie dzielą się swoimi umiejętnościami z uczestnikami wyprawy. Potrafią oni też zminimalizować potencjalne ryzyko w ekstremalnych przypadkach. Firma oferuje wyprawy m.in. w Himalaje, Andy czy na pasmo Pirin.

Nasze dane adresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]