Butelki monopolowe i słoiki w hurcie warto zamówić w Polsce

Zapraszamy do hurtowni słoików - tu zawsze odszukacie to, czego potrzebujecie!

Przetwórstwo żywności jest sektorem gospodarki, który tak długo jak będzie żyć ludzkość nie wstrzyma działalności. Mimo tego, że większość rynku produktów spożywczych należy do potężnych koncernów, jest to równolegle branża, w której znakomicie radzą sobie niewielkie przedsiębiorstwa, o ile trafią do odbiorcy ze swoim smakowitym, autorskim czy też zdrowym wyrobem. Przeznaczona na sprzedaż żywność musi zostać zapakowana tak, by artykuł długo zachował zdatność do spożycia, a więc np. w słoje oraz butelki ze szkła. Plusem tego typu opakowań jest to, że są bardziej ekologiczne, ponieważ nadają się do recyklingu.

Słoiki i butelki w hurcie to sposób na zmniejszenie wydatków

Jasne jest, że oferty sprzedaży kierowane do klienta indywidualnego odróżniają się dużo ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest niewielkim zakładem wytwarzającym takie artykuły, jak np. dżemy, żurek czy pasty warzywne, będzie potrzebować co roku nie kilkuset opakowań szklanych, ale ilości daleko przekraczające liczbę paru tysięcy sztuk. Nabycie słoików oraz butelek w hurcie jest wobec tego dla niego jednocześnie formą redukcji kosztów, gdyż zamawiając opakowania na palety zwykle można otrzymać spory rabat od hurtownika, ale też oszczędnością czasu transportu, ponieważ jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie zakładu nawet na kilka miesięcy. Koszt hurtowego zakupu pojemników ze szkła znacznie zmniejszy się, jeśli zamówimy je u lokalnego dystrybutora słoików i butelek. Tym sposobem też otrzyma towar dużo szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – słoiki, butelki i dodatkowe akcesoria w setkach sztuk

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych oferują różnego kształtu i objętości butelki ze szkła (idealne do rozlewania soków, piwa bądź wina) i słoiki. Dostarczane są one do nabywcy na paletach przemysłowych mieszczących – w zależności od wielkości opakowań – po 800, 1600, a nawet 2700 sztuk wybranego pojemnika. Firmy posiadające własne auta dostawcze mogą także odebrać zakupiony towar samodzielnie ze składu sprzedającego. Wraz z butelkami oraz słoikami w hurcie można także nabyć odpowiednią ilość innych niezbędnych elementów, jak nakrętki, kapsle lub korki dopasowane do danego rodzaju opakowania.

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]