Chcesz dać alkohol w prezencie? Kup spersonalizowane etykiety na butelki

Jeśli chcesz kupić etykiety na bimber, zobacz tutaj.

Zwyczaj ofiarowania prezentów na przeróżne okazje znany jest od tysiącleci i od samego jego zalążka najchętniej przekazywanym i, rzecz jasna, jednakowo entuzjastycznie przyjmowanym upominków, jest alkohol. Wiele ludzi nie wyobraża sobie nie zabrać alkoholu na imieniny, wesele czy osiemnastkę. Jak jednak odróżnić się od reszty, jeśli inni zaproszeni pomyślą o tym samym?

Personalizowane etykiety weselne – alkohol jako niecodzienny podarunek od nowożeńców

Na weselach trunki nie tylko są postawione na stołach, ale również przyjęło się, że młoda para dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem po zakończeniu imprezy. Taki prezent jest uważany za rodzaj wdzięczności za przybycie na ślub. Ale takie butelki z trunkiem wyskokowym mogą także stać się w cenną pamiątką, której znajomi czy rodzina nie wyrzucą nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Trzeba spersonalizować butelkę, a można zrobić to nabywając etykiety weselne, na których można zamieścić informację o dacie i miejscu ślubu, podziękowanie za przybycie lub imionach nowożeńców. Etykiety na butelki można zamówić w rozmaitych kolorach oraz wzorach, zatem bez problemu można znaleźć te, które będą współgrać ze stylem, w którym aranżowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już tylko od imaginacji kupującego. Naturalnie spersonalizowane etykiety na wódkę i inne alkohole można wykorzystać nie tylko podczas wesela – są doskonałe na wyróżnienie się na przyjęciu imieninowym lub wieczorze kawalerskim.

Ozdabiaj domowe przetwory oryginalnymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym napisem można oznaczać butelki z domowej piwniczki. Jeżeli na własną rękę robisz soki, wina czy nalewki, a następnie dajesz je rodzinie czy też znajomym przy różnorodnych okazjach, możesz udekorować je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą walory estetyczne zwykłej butelki. Oprócz tego flaszki można także oznaczać przy użyciu różnokolorowych kapturków termokurczliwych i kapsli.

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]