bagażniki dachowe

Duża pojemność i opływowy profil – box na dach samochodu

Bagażniki dachowe to praktyczna metoda umożliwiająca transport dużej liczby bagaży, sprzętu turystycznego i sportowego oraz innych ładunków bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz pojazdu. W sprzedaży jest dostępnych wiele typów bagażników dachowych – boxy dachowe, uchwyty narciarskie i rowerowe, modele podstawowe na relingach, a także belki dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej klasy bagażniki wykonane z materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne, rdzę czy uszkodzenia. Niezmiernie popularne są także boxy dachowe o aerodynamicznym kształcie, które nie zwiększają oporów powietrza w czasie jazdy. Oczywiśćie, typ bagażnika powinien być dostosowany do modelu pojazdu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – dostęp z wielu stron

Nowoczesne bagażniki dachowe w postaci boxa są wyposażone w centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży oraz specjalne pasy transportowe, które gwarantują, że spakowane przedmioty nie wypadają nawet na bardzo ciężkich trasach. Wytrzymałe i niskoprofilowe modele mają sporą pojemność, a ich użytkowanie jest wyjątkowo wygodne. Niektóre boxy dachowe otwierają się z trzech stron, co ułatwia dostęp do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest nieskomplikowany i nie wymaga wykorzystania specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien się na nie zdecydować?

Transport bagażu na dachu auta to bardzo użyteczne rozwiązanie, które stosuje szeroki krąg kierowców. Bagażniki dachowe nabywają zwłaszcza osoby aktywnie spędzające czas na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce też na narty, deski snowboardowe, jak również pozostałe akcesoria sportowe, których ze względu na rozmiar nie umieścimy w środku samochodu.

Nasze dane adresowe:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]