Gdzie zamówić książki niezależnych wydawnictw? Polecamy księgarnię online

Sklep z książkami - zobacz, co możesz tam zakupić.

Literatura umila życie i jest cudowną metodą na to, by przynajmniej na jakiś czas uciec od codziennych zmartwień. Mimo rozpowszechnienia się w ubiegłym wieku mocnej konkurencji jakimi są kino, internet oraz telewizja, książki wciąż będą stanowić ważną część naszego życia, ponieważ także dzisiaj rodzice z reguły starają się, by ich dzieci miały z nimi styczność.

Co przynosi częste czytanie?

Obecnie książki nie są tanim hobby, zwłaszcza z tej przyczyny, że od roku 2020 cena papieru nadal rośnie. Jednak nie oznacza to, że powinno się zrezygnować z tradycyjnych książek, kompletnie zrezygnować z czytania i szukać rozrywki tylko na platformach streamingowych. Trudno wypunktować wszystkie pożytki jakie daje regularne poświęcanie czasu czytaniu. Lektura przed spaniem pomaga błyskawicznie się zrelaksować i umożliwia oczom wytchnienie od negatywnego oddziaływania światła niebieskiego wydzielanego przez wszechobecne ekrany telewizorów, komputerów i smartfonów. Przynosi to silniejszy sen, a w rezultacie również po prostu lepsze samopoczucie. Regularne oddawanie się lekturze to też znakomita metoda na rozszerzanie słownictwa, a zatem i lepsze radzenie sobie w interakcji z innymi ludźmi w rozmowie twarzą w twarz i pisemnie. Książki otwierają też nowe horyzonty, bowiem pomagają poznać opinie i postrzeganie świata osób z odległych kręgów politycznych, religijnych lub kulturowych.

Gdzie zamawiać książki – wybierz tanią księgarnię internetową

Nie tak łatwo jest obecnie kupić najnowsze publikacje w tradycyjnym sklepie. Mniejsze rodzinne księgarnie likwidują się z uwagi na wysokie koszty prowadzenia działalności. Natomiast supermarkety na swoich półkach oferują tylko powieści najbardziej znanych autorów, gdyż jest to artykuł, który bez trudu się sprzeda. Entuzjastom niszowych książek, wciąż poszukującym nowinek i radujących się z czytania utworów początkujących pisarzy, pozostaje zamawianie w księgarniach online, często oferujących też sprzedaż w hurcie. Kupno książek w sieci jest niezmiernie szybkie i zazwyczaj o wiele tańsze. Księgarnie internetowe regularnie oferują niemałe zniżki (również na nowe publikacje), mają w ofercie powieści z niszowych wydawnictw i bardzo często przy zamówieniach powyżej pewnej kwoty świadczą nieodpłatną wysyłkę.

Nasze dane adresowe:
Księgarnia internetowa Motyle książkowe
Zwrotnicza 6
01-219 Warszawa