Jak wykorzystać baniak na wino?

Jeśli potrzebujesz baniaka do wina, koniecznie wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon do wina to wspaniały upominek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do przechowywania alkoholi własnej roboty. W jakich pojemnościach występuje gąsior do wina? Do czego można go jeszcze użyć?

Baniak na wino – niecodzienny prezent

Dostępny w sprzedaży balon do wina występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako oryginalny podarunek dla bliskiej osoby – baniak do wina napełniony własnoręcznej roboty trunkiem można podarować z okazji urodzin, rocznicy ślubu, jubileuszu, imienin czy obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to także doskonała dekoracja stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – 18 urodzin, wesela, złotych godów i nie tylko – w ten sposób alkohol jest należycie wyeksponowany! Wykonany z troską o najmniejszy detal baniak do wina doskonale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior na wino – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o 5-litrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej porcji trunków. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chciałbyś uraczyć uczestników własnoręcznie wykonanym smakowitą nalewką owocową lub winem? Dzięki gąsiorom do wina bez problemu przewieziesz wyśmienite trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. 5-litrowe gąsiory do wina wykonane są z grubego, wytrzymałego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]