Jaką drukarkę 3D kupić? Przedstawiamy modele najlepszych marek

Potrzebujesz taniej drukarki 3D? Sprawdź cadxpert.pl/drukarki-3d/.

W asortymencie firmy CadXpert natkniesz się wyłącznie na urządzenia od najlepszych producentów takich rozwiązań: FormLabs i MakerBot, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszej ofercie, działają między innymi w technologiach: PolyJet, SLA oraz FDM.

Stratasys – lider na rynku drukarek 3D

Marka Stratasys jest światowym liderem na rynku urządzeń do druku 3D. Od ponad trzech dekad – a konkretnie od 1988 r. – zaopatruje klientów najnowocześniejsze rozwiązania oraz maszyny. Szacuje się, że używając drukarek 3D i pozostałych produktów Stratasys można obniżyć wydatki na produkcję i czas na nią przeznaczony aż o 90%. Nadrzędne idee pracy ekspertów marki Stratasys to zapewnianie najwyższej klasy usług i drukarek 3D, jak również wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Hit sprzedażowy z oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla przemysłu oraz biznesu. Nowinką w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – pionierska technologia LFS

Formlabs to kolejny wiodący producent drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta firma w branży maszyn do druku 3D? Formlabs produkuje niezmiernie zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, jak m.in. SLS i SLA. Nowością w asortymencie CadXpert jest drukarka Form 3 – niewielkie urządzenie, pracujące w prekursorskiej, autorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która jest typem technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszelkie inne urządzenia firmy Formlabs – charakteryzuje się ergonomiczną budową oraz prostą obsługą. Czym autorska technologia LFS różni się od SLA? Bez wątpienia lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz prędkością druku, a także precyzyjnym odwzorowaniem najmniejszych szczegółów. W LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, w związku z tym można wydrukować jednakowe makiety, co jest nadzwyczaj pożądane w powtarzalnej, masowej produkcji.

MakerBot – druk w technologii FDM

MakerBot dostarcza wysokiej jakości profesjonalne urządzenia do druku 3D, pracujące stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tej marki są w szerokim zakresie stosowane w najrozmaitszych branżach edukacji, przemysłu, biznesu i wielu pozostałych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która obsługuje materiały dostępne dla kolekcji MakerBot Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Wydruk jest precyzyjny oraz solidny, a podczas procesu drukowania nie dochodzi do przesunięcia się warstw ani nie występują odkształcenia.

Nasze dane adresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]