Korkownice, etykiety, korki – akcesoria do alkoholu

Dowiedz się, gdzie zamówić akcesoria do alkoholu.

Domowy wyrób alkoholi, niegdyś bardzo popularny, w dzisiejszych czasach powraca do łask. Do poszukiwań popychają nas zarówno względy finansowe (alkohole przyrządzane samodzielnie są znacznie tańsze od tych ze sklepu), ale również chęć eksperymentowania, możliwość wytworzenia trunków według naszych upodobań oraz zadowolenie płynące ze spożywania swoich alkoholi. Większość osób, które na własną rękę wyrabiają domowe napoje, wybiera piwo, wino, nalewki bądź cydr, chociaż nie brak także wielbicieli tradycyjnego samogonu. Jednak niezależnie od tego, w których alkoholach się specjalizujemy, powinniśmy zaopatrzyć się w stosowne akcesoria.

Jakie akcesoria do alkoholu są najprzydatniejsze?

Produkcja alkoholu w domu jest niemożliwa bez naczyń i akcesoriów do fermentacji – specjalnych pojemników, balonów, korków czy rurek. Poza tym do każdego rodzaju alkoholu potrzebne są odmienne akcesoria – dla wina jest to na przykład prasa do owoców, zaś w przypadku piwa – kotły i chłodnice. Do rozlewu alkoholi nieodzowne są z kolei takie akcesoria jak kapslownica lub korkownica. Na tym aczkolwiek wykaz potrzebnych akcesoriów się nie kończy, jako że butelki z alkoholem powinno się stosownie oznakować.

Akcesoria do alkoholu – etykiety na butelki oraz kapturki termokurczliwe

Etykiety na bimber bądź inne alkohole domowe możemy wykonać samodzielnie. Znacznie lepiej będą się jednakże prezentować butelki z ozdobnymi etykietami na wódkę i zabezpieczającymi korek kapturkami, które możemy zaserwować podczas towarzyskich imprez lub bez wahania wręczyć bliskim jako upominek. Odrębny typ takich dodatków to etykiety weselne, które służą do dekorowania nie tylko na własnych trunków, ale również tych kupionych w sklepie i podkreślić tym samym charakter imprezy.

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]