Mydło w piance – czyste dłonie w domu i w zakładzie pracy

Zobacz, gdzie kupić mydło w płynie, wejdź na verdeavis.pl.

Mydło dezynfekujące usuwa z powierzchni skóry zarazki oraz inne niebezpieczne patogeny. Czym winno cechować się mydło w płynie, aby sprostało wymaganiom różnych odbiorców? Gdzie wykorzystywane są profesjonalne mydła dezynfekujące?

Mydło antybakteryjne – zastosowanie

Mydła o właściwościach bakteriobójczych wykorzystywane są nie tylko w zwykłych gospodarstwach domowych, ale też zamawiane przez zakłady pracy, placówki medyczne czy przemysł spożywczy. Na rynku dostępne są rozmaite typy mydeł – produkty w piance, w płynie, uzupełnione o pomocnicze składniki odżywcze, zalecane do skóry delikatnej, mycia ciała oraz włosów, mydła w opakowaniach z pompką, a także do stosowania z bezdotykowymi pojemnikami, które zapewniają najwyższy poziom higieny. Na specjalną uwagę zasługuje mydło w piance stanowiące produkt nadzwyczaj ekonomiczny – pozwala otrzymać do 2,5 tyś. doz mydła z litrowego pojemnika. Pianka efektywnie myje, znakomicie rozprowadza się na skórze i bez problemu zmywa.

Mydło w płynie dla skóry wrażliwej

Mydła dezynfekujące znajdujące się w asortymencie sklepu VerdeAvis są przetestowane dermatologicznie i odpowiadają europejskim normom jakościowym. Środki pielęgnacyjne przeznaczone dla osób z wrażliwą skórą nie zawierają barwników, substancji zapachowych ani innych alergizujących czynników – można je stosować codziennie, bez obawy o podrażnienia. Część produktów zostało wyróżnionych certyfikatem Ecolabel poświadczającym wysoką jakość i nadawanym środkom nieszkodliwym dla środowiska. Mydła antybakteryjne dostępne w ofercie sklepu VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i wyposażone w demontowalny dozownik, co ułatwia ich późniejszą utylizację.

Nasze dane adresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]