Shuttersy na okna – konkurencja dla rolet i żaluzji

Dowiedz się, gdzie kupić shutters.

Urządzając dom, rzadko przeznacza się dużo czasu na wyeksponowaniu okien. W większości wypadków decyzja pada na tradycyjne rozwiązanie, a więc firanki i zasłony, które czasami łączone są dodatkowo z żaluzjami. Niemniej jednak jest jeszcze inne budujące sobie krąg sympatyków rozwiązanie – nowoczesne okiennice dekoracyjnea więc shuttersy.

Shuttersy – nowinka w polskich domach

Najważniejszą właściwością shuttersów (lub też w spolszczonym zapisie – szutersów) jest to, iż lamele zainstalowane na tego typu okiennicach wewnętrznych ruszają się, wobec tego można ustawiać je pod rozmaitymi kątami, w zależności od potrzeb domowników. Wytwarza się je z płyt MDF, PCV, a także z drewna. Shuttersy montuje się zwłaszcza na oknach, jednak tak samo dobrze sprawdzają się na drzwiach bądź w szafach. Okiennice wewnętrzne shutters to wprawdzie dodatek na okna, który w polskim budownictwie wykorzystuje się nadal okazjonalnie, ale większa część z nas na pewno kina czy telewizji, bowiem te okiennice są niezwykle popularne na terenach z cieplejszym klimatem, a więc w Australii i Afryce Południowej.

Dlaczego warto wybrać shuttersy?

Shuttersy to ozdobne okiennice które nie tylko znakomicie się prezentują, lecz mają też praktyczne funkcje. Za ich pomocą można regulować wykorzystanie energii słonecznej: w gorące dni uniemożliwiać nagrzewanie się pomieszczeń, a zimą – zapobiegać ucieczce ciepłego powietrza. Okiennice wewnętrzne wspaniale komponują się z rozmaitymi stylami aranżacyjnymi i nie ma zazwyczaj przeszkód, by umieścić je na większości ram okiennych. Produkuje oraz montuje się je na zlecenie, co powoduje, że są bez wątpienia droższym rozwiązaniem niż przykładowo rolety. Shuttersy jednak przydają wnętrzom nader luksusowy wygląd, w wyniku czego podwyższają wartość domu. Wypada również podkreślić, że okiennice wewnętrzne shutters reguluje się bez wykorzystania żyłek, co posiadacze zwierzaków oraz rodzice małych dzieci, które mogłyby zaplątać się dyndające sznurki, uznają na pewno za dużą zaletę.

Nasze dane adresowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]