Słoiki z kranikiem – metoda na estetyczne podanie napojów

Znajdź słój z kranem na https://superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107.

Od jakiegoś trwa nawrót mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też robionych samodzielnie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych deserów i napojów. Znacznym zainteresowaniem cieszą się ponadto pojemne Słoiki z kranikiem, mające mnóstwo zastosowań. Do czego możemy je użyć? Gdzie przyda się słój z kranem? Dlaczego przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do nalewek

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, że wyśmienicie nadają się one do wytwarzania domowych napojów – np. nalewek i likierów. Słoje mają znaczne objętości (najczęściej są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na wykonanie dość dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia, zaś dzięki kranikowi bez trudu zlejemy gotowy trunek do butelek, szybko i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby korzystania filtrów i wężyków.

Słoiki z kranikiem do serwowania

Słoik z kranikiem jest piękną dekoracją stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on regularnie wykorzystywany do podawania napojów – zwykle podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranem doskonale sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do podawania soków, oranżad, lemoniad i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina czy też drinków. Jego plusem jest także to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]