Catering na wesele – profesjonalni kucharze i doświadczeni kelnerzy

Na lastrada.pl dowiesz się, kto oferuje catering na wesele w Krakowie.

Spotkania okolicznościowe, będące zazwyczaj istotnym wydarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo śluby, chrzciny czy komunie, od wielu już lat nie są już urządzane w domu zaledwie dla najbliższych krewnych i przyjaciół. Teraz są to przyjęcia, w których uczestniczy często ponad sto osób. Jasne jest zatem to, że jedna osoba nie jest w stanie sama wymyślić menu, a później przyrządzać oraz zaserwować posiłki uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, gdy świętowanie przewidziane jest na kilka godzin i odbywa się w wynajętym lokalu. Stąd też pojawił się duży popyt na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Catering na wesele – wybierz wykwalifikowanych kelnerów i szefów kuchni

Organizowanie imprezy weselnej to ogromny stres, spowodowany licznymi godzinami przeznaczonymi na sporządzanie listy gości, dobór wystroju sali, przygotowanie zaproszeń oraz poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także konieczność zamówienia stosownej ilości trunków oraz przekąsek podawanych w trakcie imprezy, a co kluczowe – przyrządzanie ciepłych dań, które urzekną gości i zgromadzą ich wszystkich przy wspólnym stole. na przyjęciu weselnym musi mieć znakomitą oprawę. Zaproszeni bowiem oczekują tego, aby stoliki były poprawnie nakryte i cudownie udekorowane, potrawy były smaczne i ładnie skomponowane na talerzach, jak również by kelnerzy na czas donosiła biesiadnikom następne posiłki. Wysoki poziom organizacji zapewnią wyłącznie firmy cateringowe, które zatrudniają doświadczonych managerów, szefów kuchni i kelnerów, obytych w obsłudze przyjęć zarówno w domach weselnych, jak i tych organizowanych w plenerze.

Catering weselny – dania dopasowane do estetyki przyjęcia

Przyjęcia weselne rządzą się własnymi normami, nie tylko w kwestii atrakcji dla zaproszonych, lecz również i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe najczęściej mają ułożoną wstępnie listę sugerowanych dań głównych, przekąsek oraz napojów odpowiadających estetyce wesel. Bazową ofertę można poznać na stronie firmy bądź zdobyć tę informację nawiązując kontakt z jej pracownikiem. Zamawiający może zatem samodzielnie złożyć jadłospis z proponowanych dań. Warto jednakże zaznaczyć, że firmy cateringowe są również otwarte na nowe sugestie i często na życzenie kontrahenta są gotowe przygotować niecodzienne kompozycje potraw.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]