Jak wybrać lokal na 18 urodziny?

Sala na urodziny Kraków - zobacz korzystną ofertę.

Zwykle w przypadku różnych rocznic, imienin bądź urodzin nie urządzamy żadnych spotkań z przyjaciółmi oraz krewnymi, uważając, iż nie jest to potrzebne. Jednakże zdarzają się takie ważne życiowe chwile, których stosowne obchodzenie jest praktycznie obowiązkowe, a jednym z nich jest niewątpliwie osiągnięcie pełnoletności, innymi słowy – “osiemnastka”.

Wynająć salę na 18 urodziny czy zorganizować przyjęcie w domu?

Wraz z nadejściem pełnoletności wiele się zmienia w życiu nastolatka. Może on w świetle prawa kupować i pić napoje alkoholowe, brać udział w wyborach, zaczyna rozliczać się z fiskusem czy ubiegać się o posady urzędnicze. Jednak kończąc 18 lat raczej nie myśli się o tak poważnych zagadnieniach – dla młodych na pierwszym miejscu jest sposobność urządzenia wielkiej imprezy z kolegami. Opcją jest poniekąd kolejna „domówka”, jednak czy taka zabawa będzie się szczególnie wyróżniać na tle tych wcześniejszych? Naturalnie, że nie będzie. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest zarezerwowanie sali na 18 urodziny. Nierzadko grupa znajomych decyduje się wyprawić wspólną imprezę urodzinową, co wymaga wynajęcia odpowiednio pojemnej sali, ale przy tym pozwala na zmniejszenie jednostkowych kosztów. Wybierając miejsce na przyjęcie urodzinowe skoncentruj się na salach oferujących pojemną przestrzeń taneczną (ciężko przecież jest wyobrazić sobie imprezę bez tańca), jak również na salach, które współpracują z profesjonalnym dostawcą cateringu, który dostarczy smaczne menu imprezowe. Pragniesz urządzić zabawę na świeżym powietrzu? Wyszukaj lokal na urodziny z opcją wyjścia do ogrodu – latem można postawić w nim przestronny namiot i urządzić grill.

Lokal na 18 urodziny – jakie menu będzie najwygodniejsze?

Nie ukrywajmy osiemnastka to impreza, na której młodzi dorośli piją napoje wyskokowe. Powinno się z tej przyczyny obowiązkowo zadbać o to, by osoby, które nie ukończyły 18 lat, a przecież może ich być wiele pośród obecnych, nie miały możliwości skorzystania z wysokoprocentowych drinków.

Szałowy wystrój sali również jest bardzo ważny, by uczestnicy całkowicie zanurzyli się w atmosferze zabawy. Zalecamy więc postawić na lokal na urodziny, który zadba o ozdobienie przestrzeni zgodnie z wytycznych solenizanta, jak również optymalnie rozlokuje stoliki z napojami i posiłkami.

Gdy już mówimy o posiłkach, na zabawie urodzinowej doskonale sprawdzi się menu kanapkowe, bazujące na małych przekąskach “jeden kęs”, które łatwo spożyć bez potrzeby siadania przy stole. Dobra firma cateringowa dobierze przekąski zarówno do charakteru imprezy, jak i do potrzeb oraz finansów klienta.

Nasze dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]