Jak wybrać salę na przyjęcie okolicznościowe?

Sala na przyjęcie - więcej o ofercie na palacradziwillow.pl.

Gdy ktoś wspomina o przygotowaniu wielkiej imprezy rodzinnej, najczęściej naszym pierwszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z zabawą weselną. Jednak ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem sprasza się dziesiątki bliskich z dalszej i bliższej rodziny, to również chrzciny, przyjęcia z okazji ukończenia pełnoletności czy komunie. Kiedy spis zaproszonych gości jest długi, zazwyczaj nie damy rady zaplanować przyjęcia i przygotować posiłków dla uczestników we własnym zakresie. Wówczas najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie odpowiedniego lokalu.

Jak wybierać salę na organizację imprezy okolicznościowej?

Poszczególne typy uroczystości wiążą się z innymi potrzebami uczestników. W razie imprezy o typowo rozrywkowej atmosferze, jak np. urodziny bądź osiemnastka, , na której bawić się będą w większości dorośli, uczestnikom należy zagwarantować nie tylko miejsce, gdzie zjedzą spokojnie posiłek, ale i pomieszczenie do tańczenia. Z kolei zabawy, w których znaczną grupę gości będą dzieci, m.in. komunie albo chrzciny, dobrze jest urządzać w lokalu, który poza wydzierżawieniem sali w środku budynku oferuje również przestrzeń w ogrodzie. Dzięki organizacji maluchom możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, że nie znudzą się zbyt szybko przyjęciem i nie będą prosić opiekunów o powrót do domu. Dania podawane gościom też należy dobrać do okazji. Organizując takie wydarzenie opłaca się zatem sięgnąć po ofertę firmy zajmującej się cateringiem, która zadba o dobre dania, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z przekąskami.

Sala na przyjęcie w pobliżu Krakowa

Znalezienie miejsca na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w większym mieście, nie jest wielką trudne, jednakże rzadko która oferta może sprostać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od dekad w nieomal dworskim duchu odbywają się w nim komunie, chrzciny i – rzecz jasna – zabawy weselne, które każdy z gości będzie wspominał przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można wynająć jedną albo kilka sal, w których bez trudu można podjąć łącznie do 130 osób. Natomiast gdy impreza ma być zorganizowana w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się blisko 300 gości. Co najistotniejsze, obsługująca to miejsce firma cateringowa świadczy kompleksową obsługę imprezy okolicznościowej, od ustawienia oraz dekoracji stolików, przez przygotowania menu, aż po profesjonalną kadrę kelnerów i szefów kuchni.

Nasze dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]