Konsulting w przetargach. Kiedy warto?

Zajrzyj tutaj po więcej szczegółów o przetargi doradztwo.

Kancelarie, które specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, oferują swoje usługi obu stronom postępowania przetargowego – podmiotom układającym przetargi i podmiotom składającym oferty. Usługa nieraz ma kierunek kompleksowy oraz obejmuje niemalże wszystkie aspekty przetargu publicznego.

Czym jest doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają również podmiotom, które chcą zorganizować przetarg, czyli zamawiającym, jak również wykonawcom, czyli firmom chcącym wystartować w przetargu i złożyć ofertę.

Konsulting w przetargach zawiera szereg aspektów. W wypadku wykonawców jest to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z wymogami przetargu. Z kolei w przypadku zamawiających może to być kompleksowe przygotowanie i prowadzenie działania przetargowego, wsparcie w agregacji zamówień, opracowanie procedur i regulaminów czy audyt wewnętrzny dokumentacji postępowania przetargowego i propozycji, które na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Czemu warto zdecydować się na usługę doradztwa w przetargach?

Kancelarie, jakie specjalizują się konsultingiem w przetargach publicznych, są gruntownie przygotowane pod kątem prawnym do zaplanowania, przygotowania i prowadzenia przetargu, a również do stworzenia propozycji przetargowej. Mają także kolosalne doświadczenie w tej materii, są w stanie służyć pomocą oraz radą na każdym etapie postępowania przetargowego.

Nasze dane adresowe:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]