Parking monitorowany w Balicach – stała ochrona i transfer na lotnisko

Zainteresowany parking lotnisko Balice? Kliknij tutaj.

Szybkość, możliwość trafienia także w najbardziej odległe miasta świata i komfort – to największe zalety lotów samolotem, które sprawiły, iż tego typu transport zyskał ogromne uznanie. Podróż, której częścią jest przelot, wiąże się aczkolwiek z pewnymi uciążliwościami, z których największą jest bezsprzecznie problem dostania się do portu lotniczego – a niemało osób w tym celu musi wszak przebyć wiele kilometrów. Tak daleką trasę najlepiej jest pokonać prywatnym autem. Co jednak zrobić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu trafić do portu lotniczego? Te i inne problemy łączące się z dotarciem na lotnisko własnym samochodem rozwikła skorzystanie z dobrego parkingu w sąsiedztwie lotniskaobsługującego międzynarodowych i lokalnych przewoźników.

Utwardzony parking przy lotnisku w Krakowie – leć spokojnie, twój samochód jest bezpieczny

Wylatujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez problemu rozplanować swoją podróż tak, żeby do lotniska dotrzeć swoim samochodem. W Balicach mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu w niedużej odległości od samego lotniska. Taki parking gwarantuje pełną ochronę pojazdu, dlatego też w trakcie podróży nie muszą oczywiście się o niego zamartwiać. Nad bezpieczeństwem naszych 4 kółek czuwać będą ochroniarze, a dodatkowe zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Korzystanie z usług parkingu usprawnia możliwość elektronicznej rezerwacji, wobec tego nie trzeba martwić się, iż po dotarciu na miejsce nie będziemy mieli gdzie na odstawienie auta. Parking jest ponadto całkowicie utwardzony, co jest wyjątkowo istotne w czasie silnych opadów śniegu lub deszczu.

Parking przy lotnisku w Kraków-Balice – możesz liczyć na asystę jego obsługi

Jeżeli zdecydujemy się na ofertę parkingu strzeżonego w pobliżu lotnisku możemy liczyć również na sporo udogodnień, dzięki którym podróż przebiegnie bez komplikacji. Najważniejszym z nich jest niewątpliwie sposobność skorzystania z transferu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty zawarte są w cenie opłaty za parkowanie. Dodatkowo klienci mogą liczyć na pomoc zespołu parkingu w nagłych przypadkach, jak np. rozładowany akumulator bądź obniżenie ciśnienia w oponach.

Nasze dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]