Profesjonalne czyszczenie grobów

Sprzątanie grobów Kraków - usługa na miarę Twoich potrzeb.

Oblicze grobów zmarłych krewnych jest wyrazem naszej pamięci. Nie zawsze jednak znajdujemy chwilę, by się nimi zaopiekować – nawet, kiedy pomniki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, w którym żyjemy. Największe problemy stają się naszym udziałem zaś, jeśli naszych bliskich pożegnaliśmy w innej miejscowości – w takich przypadkach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie znajdziemy czasu. Nie sprawia to na szczęście, że miejsca spoczynku są skazane na to, by pozostać zaniedbane – świetnym rozwiązaniem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje taka pomoc?

Zainteresowanie opieką nad grobami – dlaczego tak popularna?

Na opisywaną pomoc stawiają nie tylko ludzie, którym brak wolnej chwili – wśród klientów działających w tym sektorze firm nietrudno spotkać również ludzi na emeryturze, którzy na sprzątanie grobów zmarłych krewnych po prostu nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko oferują także inne usługi, takie jak zakładanie ławek lub doradztwo przy dopełnieniu wszystkich formalności lub poprawienia liter.

Ile wydamy na opiekę nad grobami?

Stawki, które będziemy musieli zapłacić osobom opiekującym się nagrobkami naszych bliskich są naprawdę różne. Zależne są w szczególności od rodzaju usług – kiedy wybieramy tylko pojedyncze czyszczenie, wydamy od 30 do 40 zł. Gdy jednak chcemy, by przedsiębiorstwo czyściło grób co trzydzieści dni, powinniśmy liczyć się z wydatkiem rzędu 400 złotych rocznie. Warto też zaznaczyć, że stawki zależne są również od gabarytów nagrobków, a najdroższe okazuje się utrzymanie rodzinnych grobowców.

Nasze dane adresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]