Smaczne menu i pomoc w obsłudze imprezy – o cateringu okolicznościowym

Zleć catering okolicznościowy na lastrada.pl.

Zbliża się ważny dla ciebie dzień i pragniesz świętować go wraz z krewnymi i znajomymi. Na nieszczęście jest to spora grupa osób, które wypada nie tylko mieć gdzie usadowić, ale też uraczyć je apetycznymi posiłkami i napojami. Możesz postarać się przygotować je samemu, jednakże przy dużej liczbie gości trudno jest wygospodarować na to kilkanaście wolnych godzin. Na dodatek to twoje święto i pragniesz się nim nacieszyć, a nie zamknąć się w kuchni czy robić za kelnera. Z tej przyczyny organizację menu na rodzinne eventy rekomendujemy zlecić firmie oferującej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – rewelacyjnie prezentujące się dania na zamówienie

Kiedy mówi się o usłudze cateringu gros osób myśli przede wszystkim o cateringu na wesele bądź imprezach biznesowych. Jeszcze kilka lat wstecz punktem honoru gospodarza było osobiste przyszykowanie ważnych wydarzeń rodzinnych i jedynie przy faktycznie ogromnej liczbie uczestników rozważał on opcję skorzystania z zewnętrznego wsparcia w tym zakresie. Działo się również tak dlatego, iż przez długie lata firmy cateringowe nie świadczyły obsługi niedużych rodzinnych zabaw, a czasami nawet tych dużych, jeżeli nie łączyło się to z wynajmem lokalu. Dzisiaj catering okolicznościowy może zamówić każdy – w związku z tym czy zdecydujemy się na dzierżawę sali czy postanowimy urządzić zabawę w swoim ogrodzie bądź mieszkaniu, firma cateringowa jest w stanie przywieźć nam w wybrane miejsce zamówione dania.

Catering okolicznościowy – pomoc w udekorowaniu i rozstawieniu stolików

Catering okolicznościowy to dosłownie usługa zamawiana na dowolne rodzinne wydarzenie. Najlepsi kucharze bez trudu przyrządzają jadłospis pasujące do stylu wydarzenia, niezależnie od tego czy potrzebujesz catering na imieniny, na komunię lub na chrzciny. Usługa cateringu okolicznościowego obejmuje również obsługę półmetków, komersów i studniówek. Poszukując firmy oferującej tę usługę polecamy postawić na taką, która będzie w stanie zaadaptować menu do życzeń i – co istotne –portfela klienta, jak również kompleksowo obsłużyć imprezę, m.in. oferując pomoc w ułożeniu i udekorowaniu stolików czy udostępniając doświadczonych kelnerów.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]