Szukasz sali weselnej? Postaw na kompleksową usługę

Szukasz dobrej oferty domu weselnego? Nie zwlekaj! Wystarczy kliknąć tutaj.

Ślub i odbywające się po nim wesele to wydarzenie, o którym rodzina młodej pary oraz zaproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez wiele miesięcy, a czasem nawet lat. Jeśli państwo młodzi zdecydują się na organizację przyjęcia dla dużej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, które przed nimi się pojawi, jest wybór odpowiedniej sali na wesele, w której uczestnicy będą bawić się w ten wyjątkowy dzień w najlepszych warunkach.

Sala weselna – wybierz kompleksową obsługę

Poszukując lokalu na wesele para młoda powinna rozważyć kilka istotnych okoliczności. Przede wszystkim musi ustalić ilość zaproszonych krewnych i znajomych, aby być pewnym, że w wybranym domu weselnym bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest również, żeby mieli gdzie tańczyć. Dodatkowo para młoda powinna zwrócić uwagę na to jak daleko od kościoła położony jest dom weselny i czy przedostanie się do niego będzie bezproblemowe. Jeśli na przyjęcie weselne poproszeni są bliscy i znajomi mieszkający w innym województwie, wypada szukać domu weselnego, w sąsiedztwie którego znajduje się bogata sieć hoteli. Kolejną kwestią jest samo zaplanowanie przyjęcia ślubnego, a więc przygotowanie menu, udekorowanie sali i znalezienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej. Te zadania mogą przerosnąć możliwości pary młodej, toteż warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą wsparcie w zakresie wszechstronnej organizacji wesela.

Miejsce na wesele dla narzeczonych z okolic Krakowa

Młode pary z małopolski, w szczególności z okolic Krakowa, mogą urządzić wesele w niebywale malowniczym miejscu, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego wnętrzach biesiady weselne urządzane są od dziesięcioleci, a każde z nich charakteryzuje się niesamowitą oprawą. Pałac dysponuje czterema salami gotowymi podjąć ponad stu osób. Imprezę można urządzić także w plenerze przed Pałacem, a wówczas uczestniczyć w nim będzie mogło bez mała ok. 350 zaproszonych. Zaletą Pałacu Radziwiłłów jest to, że usytuowany jest jedynie 12 km od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę noclegową. Dojazd gości z kościoła do Pałacu nie będzie zatem trwać dłużej aniżeli 40 minut.

Nasze dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]