catering dla firm,  catering biurowy

Usługa cateringu firmowego – nie warto na niej oszczędzać

Rozmowy biznesowe, szkolenie albo sympozjum – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo z pewnością w końcu stanie przed nieodzownością zaplanowania wydarzenia tego rodzaju. Wiąże się to z wieloma zadaniami, które zazwyczaj nie są w zakresie obowiązków wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. zapewnienie przekąsek i napojów dla jego uczestników. Jeżeli na urządzanym spotkaniu może pojawić się masę osób, opłaca się skorzystać z oferty cateringu firmowego.

Przekąski bez niebezpieczeństwa ubrudzenia odzieży – o cateringu biurowym

Konferencje i warsztaty biznesowe to spotkania, które przeważnie trwają po 6-8 godzin, w szeregu przypadków także przez parę dni. Ich partycypanci otrzymują szczegółowy grafik prelekcji, pomiędzy którymi przewidziane są średnio dwie-trzy krótkie przerwy, w trakcie których ciężko jest spożyć pełny posiłek w pobliskiej kafeterii. Stąd tak istotne jest udostępnienie gościom napojów oraz niedużych przekąsek, które mogą w mgnieniu oka spożyć podczas przerwy, a jeśli organizator wyrazi zgodę, również wziąć na salę prelekcji. Firmy świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się przygotowaniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, najczęściej z kawą oraz herbatą, jak również z drobnym poczęstunkiem, które można zjeść bez obaw o zabrudzenie koszuli i rąk. Oferta cateringu biurowego obejmuje również użyczenie urządzeń do przygotowania ciepłych napojów.

Przerwy kawowe – istotna część kursów biznesowych

Przerwa kawowa jest niesłychanie ważna, pozwala wszak uczestnikom odprężyć się po kilku godzinach głębokiej koncentracji. Poza tym jest to także sposobność nawiązania rozmowy z innymi gośćmi i przedyskutowania w mniejszej grupie problemów omawianych na kursie. Automat z kawą i słodkimi napojami, który działa w pomieszczeniach socjalnych obiektów konferencyjnych, nigdy nie zastąpi profesjonalnie zorganizowanej usługi bufetu kawowego. Partycypanci ekskluzywnych sympozjów bądź płatnych kursów nie mogą wszak pić z papierowych pojemniczków, spożywając zakupione po drodze w spożywczaku czy też własnoręcznie zrobione sandwicze. Zamówienie usługi profesjonalnego cateringu biurowego podniesie więc rangę spotkania i zarazem pokaże, że jego organizator pomyślał także o wygodzie gości.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]