Wylatujesz na wakacje? Zostaw samochód na parkingu w Balicach

Tutaj poznasz ofertę parkingu Kraków Balice.

Podróż samolotem staje się coraz popularniejszym sposobem transportu, wybieranym często zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, by rozpocząć wycieczkę musimy dostać się na lotnisko. O ile zdamy się na transport publiczny, nasze problemy w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z własnego auta, pojawi się problem: gdzie go zaparkować na czas naszego wyjazdu?

Długoterminowy parking przy lotnisku – Twój samochód pod dobrą opieką

Oczywiście najprostszym wyjściem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podwiezienie pod port lotniczy, a następnie o odbiór po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość zorganizować sobie taki transport, ponieważ mnóstwo wylotów ma miejsce w godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu dużych lotnisk, przykładowo w podkrakowskich Balicach, utworzyły się długoterminowe parkingi, na których za niewielką opłatą można zostawić samochód na kilka dni. Korzystanie z oferty takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszego auta pilnuje wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione samochody są ubezpieczone na czas postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co zapewniają strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają również dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to razem z walizkami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym aucie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Nasze dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]