Wypaczone ramy lub starte uszczelki? Zamów serwis okien

Serwis okien - więcej szczegółów o tej usłudze odnajdziesz tutaj.

Regularnie zlecany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w mieszkaniu i zapobiegnie stracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona profesjonalny serwisant? Kiedy warto zatrudnić fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim domu

Codziennie otwierane, uchylane oraz rozszczelniane okna są narażone na różnego typu uszkodzenia i wykrzywienia. Na stan uszczelek oraz okien niekorzystnie oddziałują także czynniki atmosferyczne – wahania temperatur, śnieg czy światło słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w nienagannym stanie przez lata. O ile wymianę uszczelek oraz inne proste działania można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac powinniśmy zatrudnić zawodowca. Specjaliści świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację ciężko działających mechanizmów, redukują docisk okien w lecie, dbają o właściwą izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Profesjonalna ekipa serwisu okien może również przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Czemu należy zlecać serwis okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pozwala zredukować straty ciepła nawet o 30%, co wpływa na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Fachowcy naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła. Fachowiec zadba też o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez zamontowanie dodatkowych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]