Wyraź siebie! Do aranżacji wnętrz wykorzystaj designerskie meble

Jeśli szukasz mebli personalizowanych, koniecznie sprawdź https://stfurniture.com/sklep/.

Wnętrza i styl, w jakim je aranżujemy, może dużo powiedzieć o naszej osobowości, ulubionej stylistycejak również o tym, jak postrzegamy komfort. Wielu z nas już nie przypada do gustu propozycja wszędobylskich sieci sklepów meblarskich, w których można dostać meble, sporządzane w setkach tysięcy egzemplarzy, jednakowe dla polskich klientów, jak i tych z pozostałych krajów Europy. Z tej przyczyny szukamy mebli, które nie tylko będą uzewnętrzniać nasz charakter, ale też okażą się ergonomiczne. To oferuje polska marka Swallow’s Tail Furniture.

Swallow’s Tail Furniture – rzemieślnicze meble docenione w kraju i za jej granicami

Firma Swallow’s Tail Furniture działa od 2012 r. i tworzy ją duet projektantów z Wrocławia z ponad dwudziestoletnim praktyką w branży. Aczkolwiek niepowtarzalne meble oferowane przez studio STF to wynik skrupulatnej pracy całej ekipy pracowników, składającej się z zawodowych technologów, konstruktorów i rzemieślników. Studio Swallow’s Tail z nadzwyczajną troską podchodzi do procesu produkcji kolejnych kolekcji produktów, przeznaczając każdemu z etapów – od początkowego szkicu, przez przygotowanie prototypu, aż po selekcję drewna wysokiej jakości – maksimum uwagi. To niezwykłe dopracowanie najmniejszych detali kolejnych nowych projektów sprawia, iż meble marki STF cechują się praktycznie doskonałym wykończeniem. Nie dziwi więc, że meble studia STF otrzymały mnóstwo nagród z dziedziny designu i można spotkać je na targach wnętrzarskich w kraju i w Europie (przykładowo w Warszawie, we Frankfurcie czy w Paryżu).

Gdzie kupić rzemieślnicze meble z drewna studia STF?

Wszelkie meble Swallow’s Tail Furniture, w tym także meble dla dzieci, można kupić bezpośrednio na stronie internetowej studia. Prócz funkcjonalnych stołów do jadalni, biurek i stolików kawowych, ten producent mebli z drewna ma w swojej ofercie też komody, krzesła oraz ławki, a także drewniane akcesoria do wnętrz (m.in. świeczniki oraz ramy do luster). Co istotne, należność za meble Swallow’s Tail Furniture można rozłożyć na raty. Designerskie meble studia STF można nabyć również w salonach meblowych w Europie (między innymi we Francji czy w Niemczech) oraz na terenie całej Polski (przykładowo w w Bydgoszczy, w Lublinie bądź w Poznaniu).

Nasze dane adresowe:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]